Jarní tvořivá dílna

Typ akce: ostatní

Organizátor: Podbrdské muzeum

Doba trvání: 4.3 dní

NÁVODY NA VÝROBU DEKORACÍ Z PROUTÍ NAJDETE ZDE.

Zapojte své rodiče, děti, sourozence i kamarády a zkuste s námi vytvořit Velikonoční strom přímo v centru Rožmitálu!

Na stránkách www.podbrdskemuzeum.cz nebo na facebooku Podbrdského muzea naleznete ve dnech velikonočních prázdnin od 1. do 5. dubna obrazové návody na výrobu několika jarně-velikonočních dekorací. Pro výrobu budete potřebovat vedle běžných výtvarných potřeb také březové nebo vrbové proutí či dřevěná kolečka, které můžete najít na procházce přírodou, anebo, v omezeném množství, v krabici na nádvoří Podbrdského muzea.

Dekorace můžete podle návodů vytvořit a ozdobit s nimi svůj domov, nebo je můžete při další procházce přinést na nádvoří Podbrdského muzea. Zde chceme společně s vámi vytvořit z jedné z našich višní Velikonoční strom. Ozdobíme ho kraslicemi i Vašimi výrobky. Po celé Velikonoce, od 1. do 5. dubna, sem můžete přinést své ozdoby či kraslice a zkusit tak s námi probudit v Romžitále jaro!

Těšíme se na vaše ozdoby! Velikonoční strom si můžete přijít prohlédnout i dozdobit na nádvoří Podbrdského muzea od 1. do 5. dubna. Fotky svých výrobků i s Velikonočním stromem nám pošlete na ks@podbrdskemuzeum.cz, vybrané zveřejníme na webu Podbrdského muzea a v příštím čísle Třemšínských listů!

Vytvořeno: 26. 2. 2021
Poslední aktualizace: 26. 3. 2021 10:30