Jak se rodí večerníčky

Jak se rodí večerníčky Co se dá všechno zanimovat? Jak vznikají zvuky ve filmu? A jaký je váš nejmilejší večerníček? To vše a mnohem více si vyzkoušíte na naší letošní letní interaktivní výstavě. Provedou vás roztomilí popletové Pat a Mat.

Datum konání: 7. 6. 2019 - 29. 9. 2019 začátek od 09:00

Typ akce: trhy, výstavy, veletrhy

Organizátor: Podbrdské muzeum

Doba trvání: 114.3 dní

Plné vstupné: 50 Kč

Rodinné vstupné: 150 Kč

Ve spolupráci s Moravským zemským muzeem, ateliérem Bonton a společností Pat a Mat jsme připravili letní interkativní výstavu, na které důkladně prozkoumáte svět animace. Uvidíte skutečného Pata a Mata i filmový pás, pustíte si starou televizi či magnetofon a projdete historií vzniku televizních večerníčků.

Pro nejmenší je připravený koutek s večerníčkovým pexesem a maňásky, větší návštěvníci si mohou vyzkoušet práci s loutkami, ploškovou animaci i zkusit oživit nejrůznější materiály. Můžete se u nás vyfotit jako Večerníček v autíčku nebo Bob a Bobek v klobouku, a nebo se jen tak dívat na epizody ze seriálu Pat a Mat.

Nezapomeňte také dát hlas svému oblíbenému večerníčku!

Těšíme se na Vaši návštěvu v Podbrdském muzeu.

Vytvořeno: 27. 6. 2019
Poslední aktualizace: 12. 8. 2019 11:45